شستا به معنای واقعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است

سرپرست سازمان تامین اجتماعی در نشست با مدیران شرکتهای تابعه شستا در خوزستان گفت: موضوع مهم این است که شرکت‌ها به مسائل اجتماعی شهر و استان محل فعالیت خود توجه داشته باشند تا مردم و بیمه‌ شدگان تامین اجتماعی بدانند که شستا به معنای واقعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است.

به گزارش آتیه آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، میرهاشم موسوی در این نشست بر اهمیت توجه شرکتهای شستا به مسائل اجتماعی تاکید کرد و انتقال حساب‌های بانکی شرکت‌های تابعه شستا به شعب بانک‌های شهر و استان محل فعالیت را از دیگر مسائل دارای اهمیت برشمرد.

وی افزود: شرکت‌های تابعه شستا به گونه‌ای فعالیت کنند که ضمن انجام ماموریت و ایفای تعهدات خود درقبال سازمان تامین اجتماعی، تا حد امکان خیر و منفعتی نیز برای شهرهای محل فعالیت آنها ایجاد شود.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی مهمترین وظیفه این سازمان را پرداخت حقوق بازنشستگان و تامین هزینه خدمات درمانی جامعه تحت پوشش برشمرد و گفت: بخشی از هزینه خدمات سازمان تامین اجتماعی باید توسط شستا پرداخت شود و انتظار داریم که شستا سهم خود را به نحو صحیح و در موعد مقرر نسبت به جامعه شریف بیمه‌شدگان و بازنشستگان ایفا کند.

در این نشست، مدیران شرکتهای تابعه شستا در خوزستان نیز به بیان مسائل مربوط به این شرکت‌ها و ظرفیت‌های موجود و بالقوه شرکتها پرداختند.

کد خبر: 31296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =